VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mediat shqiptare

MESAZHI PËR VITIN E RI: TË MBROHET FJALA E LIRË DHE DEMOKRACIA! – Nga Frank Shkreli

By | December 28, 2018

Shikoni fotot: Pamela Anderson del nga hoteli në Miami me biznesmenin e njohur shqiptar

By | May 15, 2017

Intervistat – Lela dhe Shkullaku: Maxhoranca e re është më maniakiale ndaj imazhit, ndaj mediave

By | January 12, 2017

Çfarë po ndodh me të shkuarën e hidhur komuniste në Shqipëri, sot e në të ardhmen? – Nga Mimoza Dajçi

By | October 22, 2015

Mediat shqiptare degradojnë opinionin publik përmes degradimit të moralit publik – Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | September 27, 2015

Rusia nuk e ndal furnizimin me drithëra në Shqipëri

By | August 23, 2015

PËRSE NUK I LYP SHPJEGIME PRESIDENTJA E KOSOVËS ZDF-së DHE DIE WELT POR MEDIAVE SHQIPTARE? – Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 26, 2015

Tri pikët e Euro2016 – UEFA nuk e apelon vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit

By | July 18, 2015