VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputetët e opozitës

Situata aktuale e opozitës, Basha merr hapin e radhës, mbledh Kolegjin e kryetarëve

By | February 23, 2019

Basha kthehet nga Vjena, mbledh Kryesinë e PD

By | February 22, 2019

Përleshje mes protestuesve dhe policisë para Kuvendit, disa të plagosur

By | November 22, 2018

Fotoreportazh – Rama në Tropojë, zbardhen batutat në zyrën e kryebashkiakut të PD

By | October 31, 2016

BDI kërkon dorëheqjen e Ivanovit – opozita maqedonase votë mosbesimi

By | June 13, 2016

Opozita: Nuk lejojmë kontrabandimin e presidentit

By | February 25, 2016

Shkon në 23 numri i deputetëve të përjashtuar nga seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës – lista

By | February 19, 2016

Zbulohet se Policia e përgjoi opozitën për të arrestuar deputetët

By | January 3, 2016

Haradinaj: Do të futemi në Kuvend për të mos e lejuar seancën plenare

By | October 22, 2015