VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jacques Chirac

I jepet lamtumira ish-presidentit të Francës, Jacques Chirac

By | September 30, 2019

VIDEO: Ibrahim Rugova te Jacques Chirac në vitin 1998 – Mbi Serbinë rëndonin akuzat për pastrim etnik të Kosovës

By | September 26, 2019

U nda nga jeta ish-presidenti i Francës, Jacques Chirac

By | September 26, 2019

Letër shkëmbim midis shkrimtarit Ismail Kadare dhe Presidentit të Francës Jacques Chirac më 1998,kohën e konfliktit në Kosovë

By | August 25, 2019

Shtrohet në spital ish-presidenti francez Jacques Chirac

By | September 18, 2016

CIA publikon bisedën mes Chirac dhe Clinton për Srebrenicën

By | July 9, 2015