VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: policia serbe

Më 5 maj 1985 u vra në burgun e Beogradit veprimtari i shquar shqiptar Zija Shemsiu

By | May 5, 2020

MPJ iu sugjeron qytetarëve të Kosovës të shmangin qarkullimin nëpër Serbi

By | January 6, 2020

Arrestimi i Nezir Mehmetajt në Serbi për krime lufte, reagon MPJ: Të ndalen përndjekjet

By | January 4, 2020

Shoferi shqiptar ndalohet nga policia serbe, fëmija në bagazh

By | August 18, 2019

Kosova, më 1999 dhe sot

By | March 18, 2019

Ende asnjë informacion për rastin e zhdukjes së gazetarit serb

By | June 18, 2018

Policia serbe nuk e lejon Sheshelin të mbajë një tubim

By | May 6, 2018

Ish-ushtaraku kërcënon për sulm me bombë, evakuohet parlamenti i Serbisë

By | March 30, 2018

Engel: Serbia të respektojë viktimat e së kaluarës

By | January 25, 2018

Policia e Serbisë arreston drejtorin rajonal të Policisë së Kosovës – kërkohen sqarime nga Serbia

By | September 29, 2016

PESË DITË NË TROPOJË – Nga REXHEP SHAHU

By | August 22, 2016

Vëllezërit Bytyçi u vranë më 8 korrik 1999

By | July 8, 2016

Serbi qëllon me armë drejt lokalit, vret 5 persona, plagos 22. Mes viktimave edhe gruaja e tij

By | July 2, 2016

Liburn Aliu i mbijetuar i Masakrës së Dubravës: E lypnim vdekjen, veç të gjallë të mos biem në duar të serbëve

By | May 24, 2016

Rrëfimi i plotë i Sejdi Thaçit: Ja pse u largova nga Kosova e çfarë bëra në Serbi (Video)

By | April 27, 2016

Zgjedhjet në Medvegjë, policia serbe bllokon në kufi 2 mijë shqiptarë, nuk i lejon të votojnë

By | September 13, 2015

Xhihadistët e ISIS kanë arritur në Serbi, këto janë qytetet objektiv i tyre

By | June 29, 2015