VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Putin

Gara e armatimit: Jo të luash me zjarrin por me fundin e botës

By | February 2, 2019

Beogradi dhe Moska, mosmirënjohja dhe vetëngushëllimi – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | January 21, 2019

Si erdhi në pushtet Putini, ç’ndodhi në Rusinë e vitit 1996 dhe roli që pati SHBA

By | August 24, 2018

Trumpi pranon përfundimin e zbulimit amerikan për ndërhyrjen ruse

By | July 17, 2018

Trumpi mban përgjegjës Putinin, Rusinë për sulmin në Siri

By | April 8, 2018

Presidenti serb këshillohet me presidentin rus për zhvillimet në Kosovë

By | March 28, 2018

Qendra humanitare ruse baza destabilizuese në Ballkan

By | December 8, 2017

Trumpi: Putini ndien se s’ka ndërhyrë në zgjedhjet tona

By | November 12, 2017

Kjo është parajsa e Putinit: Presidenti rus ka blerë vilë në Spanjë që kushton miliona euro

By | July 30, 2017

Rusia, zgjedhjet dhe hetimi në Kongresin amerikan

By | March 30, 2017

“Kosova ka të drejtën e vetëvendosjes” – Deklarata e Putin, shkakton tërmet në Serbi /VIDEO

By | January 11, 2016

Takim Obama-Putin të hënën në Nju Jork

By | September 24, 2015