VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti Vuçiç

Sali Berisha: Vuçiçi dhe trojka shqipfolëse e tij duan marrëveshje të bazuar në parime naziste apo staliniste të rracizmit dhe urrejtjes ndëretnike

By | July 28, 2019

Irinej mbron Vuçiçin: Po lufton heroikisht për Kosovën

By | May 13, 2019

Ballkani Perëndimor, në darën e protestave

By | April 6, 2019

Nju Jork: Shqiptarët mbledhin fonde për çështjen e vëllezërve Bytyçi (video)

By | February 18, 2019

Serbi, opozita bojkoton kuvendin

By | February 11, 2019

Presidenti serb këshillohet me presidentin rus për zhvillimet në Kosovë

By | March 28, 2018

B92: Vuçiçi do të kalojë të shtunën e të dielën në Kosovë

By | January 17, 2018

Kurthi i “formulës ukrainase” për Kosovën në OKB – Nga SHABAN MURATI

By | December 11, 2017