VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: seancë solemne

Kuvendi i Kosovës mban seancë solemne për nder të Ditës së Çlirimit

By | June 12, 2020

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë (video)

By | February 17, 2020

McCain: SHBA nuk do ta lënë vetëm Kosovën

By | April 13, 2017

PDK dhe LDK mbledhin Kuvendin të premten

By | February 16, 2016

ELIOT ENGEL NË SEANCËN SOLEMNE TË 2 KORRIKUT – NUK KA ARSYE QË KOSOVA TË MBETET JASHTË BASHKIMIT EVROPIAN

By | July 2, 2015

ME DREKËN SHQIPTARE NË KULLËN E HEROIT FILLUAN VEPRIMTARITË PËR ISË BOLETININ

By | June 4, 2015