VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lule Elezi

Artistja Lule Elezi me mjeshtërinë e saj në piano, i dha jetë koncertit të Filharmonisë së Kosovës

By | September 29, 2019

(Video) Filarmonia e Kosovës hap sezonin me soliste pianisten e shquar Lule Elezi nën drejtimin e dirigjentit të mirënjohur gjerman Boian Videnoff

By | September 22, 2019

Pianistja kosovare Lule Elezi me edukim akademik e performim brilant në skenat e botës është krenari shqiptare

By | September 22, 2019

Pianistja e njohur nga Kosova Lule Elezi në një koncert romantik dimëror në Gjermani

By | January 30, 2019

Forcat e Armatosura Gjermane shënojnë ceremoninë tradicionale të Vitit të Ri, pianistja e shquar nga Kosova Lule Elezi interpretoi para 700 vetave

By | January 20, 2019

Ditët shqiptare u shënuan në Slloveni, Inva Mula dhe Lule Elezi magjepsën publikun

By | November 27, 2018

Lule Elezi prezantohet me koncert në Gjermani, interpreton edhe veprën që i kushtohet asaj (Foto)

By | May 7, 2018

Pianistja Lule Elezi u prezantua me koncert recital në Berlin

By | January 31, 2018

Lule Elezi e vetmja pianiste shqiptare që performoi në Chopin Festival në Gaming të Austrisë (FOTO)

By | August 19, 2017