VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtarët e lartë

Pse krerët në Shqipëri dhe Kosovë mbajnë pranë njerëz kontroversë dhe antishqiptarë – Nga SHABAN MURATI

By | March 10, 2020

Pse institucionet qeveritare në Prishtinë dhe Tiranë nuk organizojnë konferenca për shtyp? – Nga Skënder Karaçica

By | December 27, 2018

Kosnett: Në Kosovë disa zyrtarë shpesh e vendosin interesin e tyre përpara të mirës publike

By | December 10, 2018

DASH: Kosova përballet me korrupsion e ndërhyrje në drejtësi

By | April 21, 2018

SHBA vendos sanksione ndaj oligarkëve rusë

By | April 6, 2018

Cameroni në Bruksel për bisedime lidhur me reformat në BE

By | February 16, 2016

Masakër e terroristëve në Afganistan, vriten dhjetëra forca speciale amerikane

By | January 5, 2016

Robert Hand: Irritimi i Metës në Zërin e Amerikës reflekton irritimin e qytetarëve ndaj zyrtarëve të lartë

By | November 4, 2015