VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pasaporta

Sa dalin nga Shqipëria djegin pasaportën, shqiptarët krijojnë trendin e shëmtuar

By | July 6, 2019

“Bashkimi Evropian” hiqet nga pasaportat e Britanisë

By | April 6, 2019

Grupet kriminale shqiptare u pajisën me 500 pasaporta britanike, kush është 37 vjeçarja që fshihet pas rrjetit

By | March 19, 2019

Qenit të Sharrit që Vuçiq do t’ia dhurojë Putinit i bëhet gati edhe pasaporta (fotot)

By | January 17, 2019

Si kalonin emigrantët me dokumente false në SHBA e Britani dhe roli i polices shqiptare

By | May 19, 2018

Majko pritet me ovacione në Prishtinë: Me 1 Janar 2018 t’i hapim kufijtë Kosovë-Shqipëri (video)

By | November 26, 2017

Pasaporta e Kosovës në vendin e 85-të në botë

By | October 25, 2017

Saimir Tahirit i bllokohet pasaporta

By | October 19, 2017

Me pasaportën e Maqedonisë në 108 shtete mund të udhëtohet pa viza

By | June 29, 2017

Gazetarja siriane: Është pikëlluese që Britania të mbajë anën e një diktatori

By | October 4, 2016

Nga e diela kufiri Kosovë-Maqedoni mund të kalohet vetëm me letërnjoftime –

By | April 14, 2016

Ja emrat e krimit financiar: Skandali u zbulua brenda 1 viti nga investigimi i 370 gazetarëve nga 80 shtete

By | April 4, 2016