VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

Zgjedhjet lokale në Greqi, rekord kandidatësh shqiptarë

By | May 23, 2019

Pelosi: Presidenti Trump dëshiron të hetohet për t’u shkarkuar

By | May 23, 2019

Kina prezanton trenin me shpejtësi prej 600 kilometra në orë

By | May 23, 2019

Challandes shpall listën e futbollistëve për ndeshjet me Malin e Zi dhe Bullgarinë

By | May 23, 2019

ATENTAT NË PARIS – Fragment romani nga SKIFTER KËLLIÇI

By | May 23, 2019

Çështja e Shqiptarëve të Luginës së Preshevës dhe kërkesat për bashkim me Kosovën, në raport me bisedimet Kosovë-Serbi – Nga Xhemaledin SALIHU, profesor

By | May 23, 2019

Populli e do ndryshimin e jo riciklimin, zoti Kurti! – Nga Florim Zeqa

By | May 23, 2019

“Kush janë 5 kandidatët për kryebashkiakë nga PS të lidhur me krimin”, Basha flet me emra

By | May 23, 2019

A ekziston frika për një të ardhme tragjike të shqiptarëve? – Nga Skënder MULLIQI

By | May 23, 2019

Këndi i humorit: Hirushja është 75 vjeçe, pas një jete të lumtur me Princin e Kaltër, i cili ka vdekur pak vite më parë

By | May 23, 2019

Gjykata Administrative pranon padinë për heqjen e emrit të Mehmet Shehut nga rruga e Ballshit

By | May 23, 2019

Nesër ka zgjedhje në Akademinë e Shkencave, kandidat vetëm Skënder Gjinushi

By | May 23, 2019

Të shtunën opozita në protestë, vendoset gardh para kryeministrisë, shtyllat lyhen me graso

By | May 23, 2019

CDU-CSU: Zgjedhjet pa opozitën janë problematike, opsion mbetet shtyrja

By | May 23, 2019

Ftesat e Ramës për dialog, eksperti gjerman: Pse kompromisi është ende i pamundur

By | May 23, 2019

Liga e Kombeve, Ronaldo në krye të Portugalisë për turneun final

By | May 23, 2019

Kroacia bisedon me Suedinë dhe SHBA-në për blerjen e aeroplanëve luftarakë

By | May 23, 2019

Pikat e nxehta të krimit të organizuar në Ballkanin Perëndimor

By | May 23, 2019

Zëri i Amerikës: Ftesa e dytë e Ramës, Basha: Dialog vetëm me popullin

By | May 23, 2019

Sot dita e parë e zgjedhjeve për Parlamentin Europian, çfarë duhet të dimë

By | May 23, 2019

Eksportet – Kosova në vendin e dytë për mallrat e Shqipërisë

By | May 23, 2019

VIDEO – Largimi i ish-oficerëve të Sigurimit nga Institucionet, Agron Tufa në Kuvend: Po mbrohen haptazi me arrogancë

By | May 23, 2019

Si humbën jetën 2 ushtarë në Berat, gjatë xhirimeve të filmit ‘Skënderbeu’

By | May 23, 2019

Minatorët protestë para Kuvendit, pensionisti: Do djeg veten (videot)

By | May 23, 2019