VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënder Bruçaj

Nesër Fiter Bajrami, ja kur do të bëhet falja e namazit

By | June 14, 2018

Kryetari i Komunitetit Mysliman flet për konceptin e fesë dhe kombit

By | April 17, 2018

Mbyllet përkohësisht xhamia historike e Et’hem Beut në Tiranë

By | February 23, 2018

Zëri i Amerikës: Festohet Kurban Bajrami në Shqipëri

By | September 1, 2017

Fotot: Si duket Tirana nga lart, kur myslimanët festojnë Fiter Bajramin

By | July 5, 2016

Tragjedia në Mekë – asnjë prej 400 pelegrinëve shqiptarë nuk është lënduar

By | September 24, 2015

Shqipëri: Kremtohet Fiter Bajrami

By | July 17, 2015