VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nexhmija

Vdekja si “Fillim i një libri”! – Esé nga REX KASUMAJ

By | February 8, 2020

Rreth 80 martesa në vit të personave nën moshën 16-vjeçare

By | October 19, 2019

“Blloku”, Isuf Kalo: Raportet intime mes Enverit dhe Nexhmies

By | July 15, 2019

Isuf Kalo rrëfen sekretet e “Bllokut”: “Kuçedra Nexhmije” përtej pamjes së jashtme

By | July 12, 2019

Rrëfimi i Enverit: Mehmeti mendoi vetëvrasjen pas fejesës së djalit me Silva Turdiun

By | March 8, 2017