VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Frashër Krasniqi

Rrahja live në televizion, Prokuroria ngre disa aktakuza ndaj Frashër Krasniqit e Milaim Zekës

By | July 19, 2019

Apeli ua ndërpret masën e paraburgimit aktivistëve të Vetëvendosjes

By | February 26, 2018

Dënohen katër veprimtarë të lëvizjes Vetëvendosje

By | November 17, 2017

Skema e mashtrimeve me viza dhe historia e përplasjes së Milaim Zekës me pronarët e Insajderit

By | October 5, 2017

Grushtoi Milaim Zekën – Ja e kaluara e Frashër Krasniqit, dikur ushtronte boks

By | October 3, 2017

Frashër Krasniqi qëndron 5 metra larg Milaim Zekës në Kuvend (Foto)

By | October 2, 2017

Skena politike, nga fjalori i degraduar te dhuna fizike

By | September 30, 2017

Goditi me grushte Milaim Zekën, flet deputeti i “Vetëvendosjes”

By | September 30, 2017

Frashër Krasniqi nuk lirohet, mbahet nën arrest nga Policia: Zeka ka marrë disa lëndime në fytyrë

By | September 30, 2017

Frashër Krasniqi e Milaim Zeka përleshen live në emision (video)

By | September 29, 2017

“Qysh djali i Ukshin Hotit e ka idol një kriminel si Kadri Veselin?”

By | August 5, 2017

VV-Mustafës: Për ty territori i Kosovës nuk është i rëndësishëm

By | July 1, 2016

Dukagjin Gorani kalon tek Vetëvendosje

By | June 3, 2016

Emrat e atyre që pritet t’i arrestojë sot Policia e Kosovës

By | February 16, 2016

Arrestohet Frashër Krasniqi – në prag të protestës së madhe

By | February 15, 2016

Prishtinë – Përundon për sot protesta e opozitës

By | November 18, 2015

Opozita: Presidente, mos guxo t’i drejtohesh Gjykatës Kushtetuese

By | October 22, 2015