VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arbër Çekaj

Rama: Njerëz të lartë në PD, të lidhur me kokainën e kapur në Durrës (video)

By | May 22, 2018

Arbër Çekaj u gjet i fshehur në një shtëpi në Gjermani, përdorte mbiemrin e gruas daneze

By | May 4, 2018

613 kilogramë kokainë nga Kolumbia, arrestohet në Gjermani Arbër Çekaj

By | May 4, 2018

Arbër Çekaj lidhje me Ramën e Berishën, diçka e madhe po luhet – Nga SPARTAK NGJELA

By | March 11, 2018

Kokainë dhe banane, Arbër Çekaj flet nga Gjermania: Jam nisur për në Shqipëri

By | March 1, 2018

Kokaina – Kompania e Arbër Çekajt mori 97 ngarkesa nga Amerika e Jugut. Pronari ndodhet në …

By | March 1, 2018