VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: papafingo

Këndi i humorit: Një i moshuar shkoi tek prifti dhe e pyeti nëse do të dëgjonte rrëfimin e tij

By | December 28, 2018

U kapën me 1.2 ton drogë në Rinas, Gjykata lë të lirë gruan, burg për bashkëshortin

By | November 6, 2017

Dashnori – Tregim nga MAKSIM GORKI – Përktheu: ROLAND GJOZA

By | October 18, 2015