VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Narkoshteti

Sali Berisha publikon videon: Protesta lebetiti Narkoshtetin dhe u bë lajmi i botës (video)

By | February 16, 2019

Berisha: Rama u dorëzua para Tahirit, detyroi deputetët të pengojnë drejtësinë

By | November 30, 2017

Droga “mbulon” Sheshin e Flamurit në Vlorë – Protestuesit kërkojnë arrestimin e Edi Ramës (Fotot)

By | November 28, 2017

Berisha: Ja kush janë 43 narko-deputetët që kanabizuan vendin

By | November 24, 2017