VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Inva Mula

Soporanoja me famë botërore Inva Mula fton artdashësit të ndjekin sonte finalen e VIRTUOZËVE!

By | April 15, 2018

Diva e belcantos Inva Mula në Operan e Marsejës në 23, 25, 28 dhe 30 mars në rolin e Salomesë (video)

By | March 25, 2018

Shpërthen edhe Inva Mula: Është e turpshme në Shqipëri në vitin 2018 të jetohet me këto kushte për një artist!

By | February 14, 2018

Shpërthen Inva Mula: Turp si po punojnë artistët pa teatër!

By | February 14, 2018

Intervista e plotë – Inva Mula: Në skenë jam divë, por jo në jetë – ja pse (video)

By | September 23, 2017

Inva Mula pas 27 vitesh rikthehet në operën “Peshkatarët e Perlave”

By | September 11, 2017

(Video-Foto) Përurohet “Liceu Artistik”: Nga dyert e tij do të vijojnë të dalin Inva Mula, Sajmir Pirgu, Tedi Papavrami apo Ermonela Jaho të rinj

By | October 29, 2016

Intervista – Inva Mula: Jeta ime me Antonin dhe Ninën, dua të jem spektatore e tim biri

By | October 26, 2016

Interpretimi i Rita Orës për Nënë Terezën

By | September 4, 2016

(Foto nga përgatitjet) Në orën 19:30 në “Basilica Papale” në Praninë e Papa Françeskut nis koncerti me yjet shqiptare

By | September 3, 2016

Koncert për Nënë Terezën në Vatikan, Saimir Pirgu duet me Rita Orën

By | August 24, 2016

Gjykata: Inva Mula e pafajshme

By | July 2, 2016

Inva Mula: Në Beograd më pritën si një Diva, emocion që rrallë e kam ndjerë. Biseda me Vuçiçin dhe flamuri shqiptar

By | May 28, 2016

Artistja Inva Mula falenderon për pritjen që iu bë në Beograd

By | May 26, 2016

Kryeministri Vuçiç priti sopranon Inva Mula

By | May 24, 2016

Beograd: Kryeministri Vuçiç pret Inva Mulën

By | May 24, 2016

Pas Tefta Tashko Koços në Beograd Inva Mula

By | May 14, 2016

Inva Mula: ta shërbesh dashurinë në një pjatë

By | May 10, 2016

Inva Mula në Vatikan më 3 shtator me Himnin për Nënë Terezën

By | April 22, 2016

Sopranoja e shquar Inva Mula dhe artistët shqiptarë në Town Hall Manhattan – Nga Keze Kozeta Zylo

By | March 27, 2016

Sopranoja me famë botërore Inva Mula më 26 mars në Town Hall

By | March 5, 2016

Sopranoja më e famshme shqiptare Inva Mula bashkë me Genc Tukiçin koncert në Toronto të Kanadasë

By | February 11, 2016

Videoja me Enver Hoxhën, pushohet padia ndaj Inva Mulës

By | February 5, 2016