VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: soprano

Ditët shqiptare u shënuan në Slloveni, Inva Mula dhe Lule Elezi magjepsën publikun

By | November 27, 2018

Diva e belcantos Inva Mula në Operan e Marsejës në 23, 25, 28 dhe 30 mars në rolin e Salomesë (video)

By | March 25, 2018