VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Etrita Ibrahimi

Flet Etrita Ibrahimi, Vajza e “Artistit të Popullit” Feim Ibrahimi rrëfen për miqësinë me Agollin, Kadarenë, Arapin, Spahiun, Tish Daijan, kompozitorët dhe këngëtarët

By | June 17, 2021

Pianodrom vazhon aktivitetin – FALEMINDERIT TË GJITHË KOMPOZITORËVE SHQIPTARË!!!! Ju jam thellësisht mirënjohëse! Nga Etrita Ibrahimi

By | January 20, 2021

Presidentit të Republikës të Shqipërisë z.Ilir Meta Zhuliana Jorganxhi nuk kërkon mëshirë, por dinjitetin e merituar të munguar nga shteti Nga Elida Buçpapaj

By | September 2, 2020
Send this to a friend