VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

Presidenti Meta: Ja kur dhe si do të miratoj marrëveshjen me Greqinë (video)

By | October 3, 2018

Meta takohet me Presidentin e Senatit Amerikan: Dialogu Kosovë-Serbi të mbyllet me sukses

By | October 3, 2018

Meta takon Trumpin: Partneritet i fortë strategjik mes Shqipërisë dhe SHBA

By | September 26, 2018

Takimi me Metën – Mustafa: Ndryshimi i kufijve, i rrezikshëm dhe i papranueshëm

By | September 20, 2018

Evropa në dimër demografik, Papa: Mos lejoni t’u ikin të rinjtë!

By | September 17, 2018

Promovohet në Tiranë libri i Frank Shkrelit “Demokracia nuk pret”

By | September 11, 2018

Meta takon Thaçin në Durrës: Të vijojë dialogu Kosovë-Serbi për të garantuar njohjen reciproke mes dy vendeve

By | September 9, 2018

Intervista – Korrigjimi i kufijve, Meta: Është jetike të mos rikthehen më kurrë pamje të shpërnguljes me dhunë të familjeve

By | August 29, 2018

Grafikë e piktorit Avni Delvina: Kampi i Tepelenës ose Auschwitzi shqiptar

By | August 25, 2018

Presidenti Meta nderon kujtimin e të internuarve dhe viktimave të kampit famëkeq në Tepelenë: Të reflektojmë së bashku në këtë ditë përkujtimore e kujtese!

By | August 24, 2018

EMRAT – Meta dekreton ndryshimet në diplomaci, largohen 6 ambasadorë dhe emërohen 7 të tjerë

By | July 31, 2018

Meta nuk dekretoi ligjin për Teatrin, Vokshi: E ktheu në Kuvend ligjin e korrupsionit qeveritar

By | July 27, 2018

Zjarret në Athinë, Meta mesazh homologut grek: Populli shqiptar është krah jush

By | July 24, 2018

Busti i Pjetër Arbnorit në lulishten e Kuvendit, Mustafaj: Edhe sot do ishte kundërshtar i Ruçit

By | July 19, 2018

(Foto) Kitaroviç: Shqipëria mike në kohë të vështira, luftuat për lirinë e Kroacisë

By | July 18, 2018

Presidenti Meta i uroi mirëseardhjen Presidentes së Republikës së Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic

By | July 18, 2018

Presidentja kroate mesazh në Tiranë: Pastroni detin, mjedisi çështje kryesore për integrimin

By | July 18, 2018

Artistët letër Presidentit Meta: Mos dekreto ligjin për Teatrin!

By | July 9, 2018

PD: Meta të mos dekretojë ligjin për Teatrin

By | July 6, 2018

Meta për shembjen e Teatrit, mesazh Ramës dhe Veliajt: Dëgjoni artistët

By | June 13, 2018

Shqipëria përshëndet marrëveshjen rreth emrit të ri të vendit fqinj

By | June 12, 2018

Haradinaj kërkon përkrahjen e Shqipërisë për njohje të reja

By | June 4, 2018

Kardinal Troshani nderohet me dekoratën “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

By | May 29, 2018

Jahti i Josip Titos shndërrohet në muze, për të do të investohen mbi 5,4 milionë euro

By | May 27, 2018