VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Janez Jansha

Partia kundër emigrimit fiton zgjedhjet në Slloveni

By | June 4, 2018

Opozita në Slloveni do shkarkimin e ministres për shkak të ndalimit të Haradinajt

By | June 24, 2015

ISH KRYEMINISTRI SLLOVEN – HARADINAJN E NDALUAN SPIUNJA DHE SPIUNI I SERBISË

By | June 20, 2015