VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: racizmi

Indiferentizmi institucional ndaj vrasjes së emigrantëve shqiptarë në Greqi – Nga Isuf B.Bajrami

By | August 24, 2019

SHBA: Sondazh për pasojat e mosbesimit të amerikanëve tek qeveria

By | July 23, 2019

Anketë: 69 për qind e minoriteteve në Britani mendojnë se përballen me racizëm

By | December 3, 2018

Pirro Dhima: Unë mendoj se grekët janë racistë ndaj të dobtëve dhe të varfërve

By | November 30, 2018

Trump: dënoj çdo lloj racizmi dhe veprimi me dhunë

By | August 11, 2018

Mesut Ozil: Ja pse jap dorëheqjen nga Kombëtarja Gjermane

By | July 22, 2018

Ajnshtajni ishte racist? Ja çfarë ka shkruar për kinezët!

By | June 18, 2018

FIFA procedurë disiplinore kundër Rusisë për racizëm

By | April 17, 2018

OKB: Britania t’iu japë fund sulmeve raciste dhe ksenofobike

By | June 28, 2016

Kriza greke – Flet Edmont Guri, kryetar i Federatës së shoqatave shqiptare në Greqi

By | July 11, 2015