VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndjekja penale

Presidenca i bën thirrje Dvoranit: Bën mirë t’i publikosh vetë i pari të gjitha provat dhe videot

By | December 14, 2019

Gjuriq: Nuk heqim dorë nga ndjekja penale e kriminelëve më të dhunshëm shqiptarë

By | August 2, 2019

DASH: Korrupsioni, mungesa e fondeve kufizuan mediat e pavarura në Shqipëri

By | March 13, 2019

Qytetarët e Shkupit vazhdojnë protestat kundër Ivanovit

By | April 20, 2016