VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjoni Athanas

(Fotoreportazh) Mbresa nga koncerti në Boston i tre artistëve të shquar shqiptarë: Inva Mula, Olen Cesari dhe Genc Tukiçi- Nga Fuat Memelli/DIELLI

By | October 12, 2019

In Memoriam: “XHONI ATHANAS, NJERIU DHE ARTISTI” Nga Skifter Këlliçi*

By | October 5, 2019

Balerina e njohur Edlira Athanas jep lajmin e hidhur për largimin nga kjo botë të babait të saj, këngëtarit të njohur lirik Gjoni Athanas

By | October 1, 2019