VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Toronto

Meshë e mbajtur nga Don Pren Kola në vigjilje të Krishtlindjes nga Misioni Shqiptar “Shën Nënë Tereza” në Toronto

By | December 26, 2019

Zëri i Amerikës: Artistët Inva Mula, Genc Tukiçi e Olen Çezari para artdashësve në Toronto (video)-Organizatori dhe producenti i këtij eventi të suksesshëm ishte Ilir Lena

By | September 24, 2019

Kanada: 10 të vdekur nga përplasja e një furgoni mbi këmbësorët në Toronto

By | April 24, 2018

Kanada: Tri vajza shqiptare në garë për Miss Globe 2015

By | September 15, 2015