VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: eliminatore

Caktohen dyshet e të tetës së finales së Ligës së Kampionëve (tabela)

By | December 17, 2018

Hidhet shorti për “EURO 2020”: Kombëtarja e Shqipërisë në grupin H me Turqinë, Francën, Islandën, Moldavinë dhe Andorën

By | December 2, 2018

Dy Manchesterat, Juventusi, Bayerni sigurojnë 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve

By | November 28, 2018

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve

By | December 11, 2017

Arsenal, Milan, Lacio? Ja kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut në grupe

By | August 25, 2017

De Biasi: Sfida ndaj Italisë do të jetë shumë e vështirë

By | March 20, 2017