VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Florida

Florida dhe Karolina Veriore pritet të përballen me uraganin Dorian

By | September 2, 2019

Presidenti Trump fillon zyrtarisht fushatën për rizgjedhjen

By | June 18, 2019

Borë në Florida për herë të parë që prej 29 vitesh

By | January 4, 2018

NJË KOMB, NJË APEL – Nga Frank Shkreli

By | September 12, 2017

Irma dobësohet por rreziku nuk ka kaluar

By | September 11, 2017

Uragani Irma prek Floridën

By | September 10, 2017

Regjistrohen 11 të vdekur nga uragani Irma

By | September 8, 2017

600 VETE NE FESTEN E VATRES DHE KOMUNITETI NE CLEARWATER, FLORIDA NGA FADIL SHEHU/ FLORIDA/

By | December 7, 2016