VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: borë

Borë në formë plastike zbulohet në Arktik dhe Alpe

By | August 16, 2019

Bora në Paris, qytetin e dritave, modës dhe dashurisë

By | January 30, 2019

Kulla Ejfel do të mbyllet për vizita nga shkaku i borës

By | January 22, 2019

Shqipëria e pushtuar nga bora dhe shiu – Kur pritet të dalë dielli

By | January 10, 2019

Këndi i humorit: Tri fjolla bore po bisedojnë

By | December 23, 2018

Bora pranverore befason Maqedoninë

By | March 22, 2018

Në Zvicër arrin bora e re dhe kthehen temperaturat dimërore

By | March 17, 2018

Këndi i humorit: Një parisian shkon në qytetin e Napoleonit dhe merr me qira një vilë afër detit

By | February 13, 2018

Efektet shëndetësore të të ftohtit ekstrem

By | January 7, 2018

Borë në Florida për herë të parë që prej 29 vitesh

By | January 4, 2018

E DUA BORËN – Poezi nga Zeqir Lushaj

By | January 25, 2017

DËSHIRË – Poezi nga JORGO BLLACI

By | August 4, 2015