VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Erdogani

Kësaj here Bujar Kapexhiu duhet t’i bëjë një karikaturë vetvetes! Nga Elida Buçpapaj

By | August 12, 2019

Erdogani bën betimin në Parlamentin e Turqisë

By | July 9, 2018

Erdogani: Do të vazhdojmë “ndjekjen” e FETO-s kudo që gjendet

By | March 30, 2018

Erdogani bisedë telefonike me Thaçin dhe Vuçiçin

By | March 29, 2018

Turqia feston 94-vjetorin e shpalljes së Republikës

By | October 29, 2017

Erdogani i Turqisë organizon grushtin e tij politik – Nga Bordi i Editorialistëve të Washington Post

By | July 24, 2016

Avioni i Erdoganit aterron në Stamboll

By | July 16, 2016

Arsyet prapa dorëheqjes së kryeministrit Davutoglu

By | May 7, 2016

Erdogani: Terrorizmi është sfida më e madhe për botën myslimane

By | April 14, 2016

Erdogani: Turqia po e humbet durimin me inkursionet ruse

By | October 6, 2015