VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fushatë

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

By | September 7, 2019

NUSJA E PRESHEVËS DHE DARDHA MË BISHT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | August 29, 2019

Trumpi sulmon ashpër ish-drejtorin e FBI, Comey për librin e ri

By | April 13, 2018

SHBA akuzon Rusinë për sulme kibernetike në rrjetin e energjisë dhe sistemin e ujit

By | March 16, 2018

Ish-lideri i Katalonjës e filloi fushatën nga Belgjika

By | November 25, 2017

Shaban Murati: Pse gjithë kjo fushatë ndaj Sorosit dhe njerëzve të tij në Shqipëri, kur ndaj Millosheviçit dhe njerëzve të tij nuk u bë kurrë

By | March 1, 2017

Replikë me shkrimtarin Kapllan Resuli – Nga FASLLI HALITI

By | January 17, 2016