VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jerin van den Brink

Raimonda Moisiu: Shuhet papritur dhe dhimbshem djali i vetem i shkrimtares se mirenjohur – Flutura Açka

By | May 6, 2018

Mos Flutura Açka,mos!!! PO PËRSE TY, JERIN VAN DEN BRINK?! Nga Dhimitër Pojanaku

By | May 6, 2018

Dokumentar i Jerin van den Brink i kushtohet fëmijëve të ngujuar prej gjakmarrjes

By | May 6, 2018

Shkrimtarja Flutura Açka në zi, humb djalin e vetëm! Ngushëllimet tona! I dhashtë Zoti forcë për ta përballuar dhimbjen!

By | May 6, 2018