VOAL

VOAL

Tag Archive: deputeti socialist

Pas paralajmërimit amerikan plas bomba në duart e Ramës, deputeti socialist përleshje me thika dhe armë, dilemat për fatin e 18 deputetëve të tjerë pas konfliktit të Laçit

September 6, 2015
  • 1
  • 2
Send this to a friend