VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: akuzat

Shkarkohet dirigjenti i Operas së Nju Jorkut, i akuzuar për abuzime seksuale

By | March 13, 2018

Presidentit Trump i bëhet thirrje të japë prova mbi akuzat e tij kundër Obamës

By | March 5, 2017

Sindromet e frikës dhe lakmia e pashëruar për pushtet….! – Esé nga Agron Shabani

By | December 15, 2016

Befas Kotzias tërhiqet nga akuzat: Shtypi grek e opozita u kanë fryrë tensioneve me Shqipërinë

By | November 15, 2016

Demokratët kritikojnë drejtorin e FBI-së për refuzim të emërimit të Rusisë për sulme kibernetike

By | November 1, 2016

Kuvend – Sadri Abazi deputetit të PD-së: T’i pres veshët!

By | May 27, 2016

Përmasat e skandalit Bill Cosby

By | July 20, 2015