VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: De Biasi

De Biasi i kënaqur me lojën ndaj Italisë

By | March 25, 2017

De Biasi: Sfida ndaj Italisë do të jetë shumë e vështirë

By | March 20, 2017

Bomba: De Biazi largohet nga drejtimi i Shqipërisë, e zëvendëson… Xhenaro Gatuzo

By | July 7, 2016

Bekim Balaj flet për qëndrimin në stol: Ja pse De Biazi s’më ka aktivizuar

By | June 17, 2016

De Biasi sot feston ditëlindjen: Ja dhurata që kërkon De Biasi

By | June 16, 2016

Kombëtaret tona – Nga Skënder Buçpapaj

By | June 11, 2016

Letra e De Biasit dhe ‘prapaskenat’ e përjashtimeve

By | June 2, 2016

Duka dhe De Biazi kthejani nderin kombëtares! Kthejani Berat Gjimshitin Kombëtares ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 1, 2016

Europa 2016: De Biasi publikon listën e futbollistëve për në Francë

By | May 21, 2016

Si po duket e gjithë Kosova asht me skuadrën e Shqipnisë! – Ja ekipet!

By | November 13, 2015

Gianni De Biasi: Me Kosovën festë, me Gjeorgjinë test

By | November 9, 2015

De Biasi tek Fevziu: Ja tre lojtarët që mund të thërras në kombëtare

By | October 28, 2015

Ndeshja me Armeninë, De Biasi: Do përfitojmë nga mundësia. Cana: Realizojmë ëndrrën

By | October 10, 2015

‘Tifozët Kuq e Zi’ takohen me De Biasin

By | October 7, 2015

De Biasi, shqiptar i paepur, italian i mençur Nga Edi Rama

By | October 5, 2015

INTERVISTA/ De Biazi: FSHF Të vendosë nëse do të vazhdojë me mua!

By | September 13, 2015