VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Armando Duka

Armando Duka paditet në gjykatë, zbulohet arsyeja

By | January 16, 2018

Duka: Cana i mirëpritur në pankinën e Kombëtares Shqiptare

By | September 23, 2016

Duka dhe De Biazi kthejani nderin kombëtares! Kthejani Berat Gjimshitin Kombëtares ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 1, 2016

Intervista e plotë – De Biasi: Nuk kam kontratë të re me FSHF-në

By | January 11, 2016

Duka e konfirmon – De Biasi mbetet trajneri i kombëtares

By | October 14, 2015

Dritan Hila shpërthen kundër Armando Dukës. Ke përcjellë katër kryeministra, ik bashkë me tarafin tënd

By | October 9, 2015