VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Berat Gjimshiti

Mungoi tek Kombëtarja, operohet Berat Gjimshiti (foto)

By | May 29, 2019

Duka dhe De Biazi kthejani nderin kombëtares! Kthejani Berat Gjimshitin Kombëtares ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 1, 2016

Euro 2016: De Biasi shpall listën përfundimtare të Kombëtares

By | May 31, 2016