VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Barack Obama

Jeruzalem: U varros ish-lideri Shimon Peres

By | September 30, 2016

Obama bisedon me kryeministrin Cameron dhe kancelaren Merkel

By | June 25, 2016

Presidenti Obama reagon ashpër ndaj deklaratave të z. Trump

By | June 15, 2016

Presidenti Obama mbështet zyrtarisht Hillary Clintonin

By | June 9, 2016

Presidenti Obama paralajmëron për rreziqet e izolimit

By | June 3, 2016

Presidenti Obama nderon të rënët në luftë (video)

By | May 30, 2016

Sot Obama vizitë historike në Hiroshimë

By | May 27, 2016

Presidenti Obama: Ende punë drejt barazisë racore

By | May 8, 2016

Obama në Gjermani për të diskutuar tregtinë e lirë me BE-në

By | April 24, 2016

Presidenti Obama fillon vizitën historike në Kubë (fotot dhe video)

By | March 21, 2016

Zëri i Amerikës: Presidenti Obama në xhaminë e Baltimorës

By | February 3, 2016

Çifti Obama festoi 23 vjetorin e martesës (video)

By | October 4, 2015

Presidenti Obama në OKB: Drejtoj ushtrinë më të madhe në botë – Nuk do hezitoj kurrë që të mbroj vendin tim apo aleatët

By | September 28, 2015

Papa Françesku fillon një vizitë historike në SHBA

By | September 22, 2015

Obama – sfidë kritikëve të marrëveshjes bërthamore

By | July 28, 2015

Presidenti Obama – Nuk ka mekanizma për t’ia hequr Medaljen Presidenciale të Lirisë aktorit Bill Cosby

By | July 16, 2015

Obama uron kombëtaren amerikane të femrave për fitoren e Kupës Botërore të Futbollit

By | July 7, 2015

SHBA dhe Kuba rihapin ambasadat

By | July 1, 2015

Presidenti Obama shtron një darkë Iftari

By | June 23, 2015