VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: paraburgim

Ku ndodhen dy shokët e qelisë të Astrit Deharit?

By | October 28, 2019

Maqedoni: Arrestohet prokurorja e posaçme, Katica Janeva

By | August 21, 2019

Ish luftëtari i UÇK-së mbahet në paraburgim në Shkup

By | August 5, 2019

Britani, arrestohet një person që tentoi të vjedhë Magna Kartën

By | October 27, 2018

Kurti të dorëhequrve: Kthehuni, nuk hakmerrem

By | January 5, 2018

Mediat franceze: Diçka e gabuar është këtu, Florencit ia ndërruan dhomën se ishte i kërcënuar nga…

By | December 24, 2017

Paraburgim për tetë ministra katalanas, urdhër arresti për Puigdemont

By | November 2, 2017

Prokurorja Speciale kërkon paraburgim për Gruevskin, Janakievskin dhe Jankullovskën

By | June 29, 2017

Mynih: Sulmuesi ia rrëmben armën polices gjermane dhe e qëllon atë në kokë

By | June 13, 2017

Rusi: Është gjetur i vdekur në burg ish-zyrtari i agjencisë së gjithësisë

By | March 20, 2017

Ilir Meta: Ramush Haradinaj shpejt kthehet në Kosovë

By | January 8, 2017

Reuters: Haradinaj mbetet në paraburgim

By | January 5, 2017

Kosovë, shoqëria civile kërkon ndriçimin e vdekjes së veprimtarit Dehari

By | November 29, 2016

Pse Serbia po i arreston shqiptarët nga Kosova?!

By | November 13, 2016

Sot pritet të lirohet Nehat Thaçi

By | October 28, 2016

Arrestohet personi i shumëkërkuar për shpërthimet në Nju Jork dhe Nju Xhersi

By | September 19, 2016

Kosova ua ndalon hyrjen disa zyrtarëve të Serbisë

By | April 14, 2016

Në Uashington arrestohen qindra protestues

By | April 12, 2016

Tetë deputetë të opozitës në arrest shtëpiak dhe një në paraburgim

By | March 14, 2016

Deputeti Faton Topalli humb ndjenjat ne qendren e paraburgimit

By | December 27, 2015

Gjykata e Apelit lë në burg deputeten Donika Kadaj-Bujupi

By | November 24, 2015

Prishtinë – Pas vendimit për ta mbajtur në burg deputeten Donika Kada Bujupi, përshkallëzohet situata

By | November 18, 2015