VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pajtimin e gjaqeve

Njihuni me 20-vjeçarin shqiptar që pajton gjaqet dhe bashkon çiftet e reja: Të kemi dashni dhe besë (video)

By | January 4, 2020

Më 3 nëntor 1995 u nda nga jeta Anton Çetta, shkrimtar, profesor letërsie e patriot shqiptar, i njohur për pajtimin e gjaqeve në Kosovë

By | November 3, 2019