VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AGRON TUFA

Nga ishin Kastriotët Nga Agron Tufa

By | May 20, 2017

Ish i burgosuri politik: Jo vetëm Nishanin, kam parë edhe Ridvan Boden me foton e Enverit

By | March 28, 2017

Agron Tufa publikon një tjetër sms kërcënuese: O bastardo…

By | March 27, 2017

AGRON TUFA: MBI DEKLARATËN E PAPËRGJEGJSHME E TË DËMSHME TË Z. PRESIDENT KUNDËR POETIT VISAR ZHITI (dokument)

By | March 23, 2017

Agron Tufa: I jati i Dritan Hilës e shtypi revoltën e Spaçit, kur babai im ishte i burgosur në Spaç

By | March 21, 2017

Agron Tufa: Ja dokumenti: I jati i Dritan Hilës hetonte në burgun e Spaçit, kur im atë ishte i burgosur i Spaçit

By | March 19, 2017

Agron Tufa publikon videon: Ja kush ishte babai i Dritan Hilës, drejtues i lartë i Sigurimit

By | March 19, 2017

Kritik letrar apo Barbar në Kopsht Nga Agron Tufa

By | March 19, 2017

Dritan Hila Agron Tufës: Babai im ka qenë oficer i lartë i kundërzbulimit

By | March 19, 2017

Turp për Diana Çulin dhe ju që po e mbroni – Si s’ju vjen turp ta mbroni turpin? Nga Ag Apolloni

By | March 13, 2017

Krimi në tokë, dënimi në hava – Rreth debatit për Diana Çulin Nga Bardh Frangu

By | March 13, 2017

Përse e mbështes 100% shkrimtarin Agron Tufa në debatin për Diana Çulin Nga Uk Lushi

By | March 11, 2017

Luajtët gabim mbrëmë, o mbrojtësit e Diana Çulit!… – Nga Ilirjan Blloshmi

By | March 10, 2017

Kërcënohet Agron Tufa: ‘Hej kopuk, ndale nismën se përndryshe…’

By | March 10, 2017

Dokumenta që flasin se pushkatimi i Genc Lekës dhe Vilson Blloshmit u bë për shkak të poezive të tyre Nga Agron TUFA

By | March 10, 2017

Klanet e letrave shqipe gumëzhojnë e zukasin duke provuar të paraqesin zonjën Çuli si gjoja viktimë Nga Uk Lushi

By | March 10, 2017

Agron Tufa – Keqardhje për prof. Sadik Bejkon: Duket se ne gryke Bejkos i flet rakia dhe produktet e Qoftore “Tymi”

By | March 9, 2017

Sadik Bejko: Debatojnë jo se u plasi per Vilsonin dhe Genc Lekën

By | March 9, 2017

(Updated) “Vrasësja” e poetit Genc Leka është Diana Çuli! Nga Elida Buçpapaj

By | March 9, 2017

Agron Tufa: Diana Çuli e çoi Genc Lekën para togës së pushkatimit!

By | March 6, 2017

Agron Tufa akuzon si “vrasëse” Diana Çulin, Beti Njuma thotë se do të bëjë dokumentar për kët temë (Faksimilet e eskpertizës së Diana Çulit )

By | March 4, 2017

Agron Tufa: T’i dalim para vrasëses Diana Çuli, pati rol në pushkatim poetësh

By | March 4, 2017

HAVZI NELA: SI JETA DHE VDEKJA DUHEN MERITUE… Nga Agron TUFA

By | February 24, 2017

Gazidede, nëpunësi i përgjegjshëm dhe shkencëtari i pasionuar, që e urryen kot pasi nuk e njohën – Nga Agron Tufa*

By | November 21, 2016