VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adem Grabovci

Protagonistët e rastit “Pronto” shpallen të pafajshëm

By | January 3, 2020

Grabovci dhe 11 të akuzuarit e tjerë të “Prontos” dalin sot përpara gjyqit

By | December 21, 2018

Prokuroria ngre aktakuzë për rastin ‘Pronto’

By | April 6, 2018

Dokumente – Gjykata e Apelit i bëhet avokate Adem Grabovcit kundër Gazetës “Insajderi”

By | October 6, 2016

Më 2009 Grabovci ia dha tenderin 763 mijë Eurosh kompanisë së nipit të tij

By | September 28, 2016

Grabovci në pritje tek shokët dhe shoqja e prokurorisë më 14 shtator

By | September 11, 2016

Dosja e Shefave XXII: Grabovci e kërcënon Jakup Krasniqin – “Ftyra” ta kanë lokën (video)

By | August 29, 2016

VV: Me Grabovcin të hetohen edhe Thaçi e Veseli

By | August 27, 2016

Grabovci padit Insajderin, kërkon kompensim për dëmtim të reputacionit

By | August 25, 2016

Vetëvendosje: Ekzekutuesi e pranoi fajin, kërkojmë dorëheqjen e kokave të krimit!

By | August 16, 2016

Bisedat e përgjuara – jep dorëheqje Adem Grabovci

By | August 16, 2016

O’Connell: Nepotizmi po e dëmton Kosovën

By | August 15, 2016

Grabovci-Veselit: Ti i merr vendimet, unë i zbatoj (Audio)

By | August 15, 2016

Dosja e Shefave VII: Grabovci – Kadriut: Shuplaka të kisha rrehë (audio)

By | August 11, 2016

Dosja e shefave VI: Nervozizmi i Grabovcit për postin e Arbenita Pajazitit dhe ndërlikimi i Thaçit për Blerim Camajn (audio)

By | August 11, 2016

Dosja e Shefave IV: Koordinimi i Thaçit dhe Grabovcit për bllokimin e reciprocitetit me Serbinë (video)

By | August 6, 2016

(Audio) Dosja e Shefave III: Grabovci e Kryeziu vendosin natën për Bordin e Ujësjellsit – Nga Vehbi Kajtazi

By | August 5, 2016

Xharra: Po më vjen me vjellë prej teje Adem Grabovci!

By | August 3, 2016

Kryeprokurori Lumezi: Nuk ka akuzë për përgjimet telefonike

By | August 3, 2016

Kosovë, rishfaqen bisedat e përgjuara

By | August 2, 2016

Letër ambasadorëve të huaj! – Nga Arbana Xharra

By | August 2, 2016

Grabovci: Deputeti që tradhton gruan me Iva Alikon mund të jetë i LDK-së

By | May 18, 2016

Grabovci: Thaçi president para 17 shkurtit – në sallën alternative

By | February 12, 2016