VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grup kriminal

“Mjekrroshat” e nëntokës në veri dyshohet se ekzekutuan Ivanoviqin

By | December 10, 2019

Prokuroria kërkon 12 vjet burg për ish ministrin e brendshëm Saimir Tahiri si bashkëpunëtor në trafikim narkotikësh

By | September 10, 2019

Pas ish-deputetit të PS, arrestohet dhe vëllai i tij

By | October 21, 2018

“Washington Post”: Saimir Tahiri rrezikon 15 vite burg

By | May 14, 2018

“Escobari” Met Kanani, i dënuar në SHBA për drogë, ja sa futi në Amerikë…

By | May 14, 2018

Opozita ukrainase kërkon lirimin e Saakashvilit dhe shkarkimin e presidentit Poroshenko

By | December 10, 2017

VV: Me Grabovcin të hetohen edhe Thaçi e Veseli

By | August 27, 2016

Policia greke godet një grup tjetër trafikantësh shqiptarë të drogës

By | May 19, 2016

Hetimet – Çollaku dhe Stafuka u rrëmbyen nga i njëjti grup kriminal

By | January 7, 2016

Kapet një grup trafikantësh të heroinës dhe kokainës – ja 25 të arrestuarit

By | November 18, 2015