VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Trump-Putin

Trumpi e Putini do të takohen “shkurtimisht” në Paris

By | November 7, 2018

Në politikën dhe diplomacinë kosovare… – Nga AGRON SHABANI

By | September 11, 2018

SENATORJA AMERIKANE JEP ALARMIN PËR RREZIKUN RUS NDAJ KOSOVËS – Nga Frank Shkreli

By | July 31, 2018

Reflektimet e samitit Trump-Putin në mediat amerikane dhe ruse

By | July 17, 2018

Gjithçka gati për Samitin e nesërm Trump-Putin në Helsinki

By | July 15, 2018

Bolton në Moskë për takimin e ardhshëm Trump-Putin

By | June 28, 2018

McCain kritikon Trumpin për urimin ndaj Putinit

By | March 21, 2018

Putini thotë se Sllovenia është vend “i mrekullueshëm” për takim me Trumpin

By | February 10, 2017

Plani Trump-Erdogan-Putin, për Kosovën, trondit Serbinë dhe mediat serbe!

By | January 22, 2017

Takimi i parë Trump-Putin në Islandë, ashtu si Regani dhe Gorbaçovi

By | January 18, 2017