VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Voltana Ademi

Intervista – Voltana Ademi: E pafalshme që kryeministri i Shqipërisë të deklarojë se Shkodra do të marrë zero fonde

By | September 23, 2016

Shkodra mban peng Ramën për dëmshpërblimet e përmbytjeve dhe stadiumin, ndërhyn Garda dhe policia

By | March 8, 2016

Voltana Ademi letër të hapur Ramës me 8 pika për Shkodrën

By | March 7, 2016

VOLTANA ADEMI – NUK VIJ, SEPSE EDI RAMA NUK E RESPEKTOI PROTOKOLLIN

By | July 6, 2015