VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Frederik Ndoci

Fotot dhe videot: Frederik Ndoci nxjerr pamjet kur ndërhyn policia në lokalin që këndonte, u dhunua këngëtari?

By | August 22, 2017

Me skafandra dhe antiplumb ia ndërpresin koncertin, Frederik Ndoci: Ma ka bërë Voltana Ademi

By | August 21, 2017

Frederik Ndoci: Ju tregoj femrat artiste që nuk bënë karrierë falë brigadierëve

By | January 26, 2016

Frederik Ndoci: Lindita Theodhori çoi letër në Komitetin Qendror kundër meje

By | January 25, 2016

“Sytë e tu, sytë e tu” – Xhoana Nano modele në klipin e këngës së Frederik Ndocit

By | January 24, 2016

Frederik Ndoci flet për largimin nga Shqipëria, divorcin – Në komunizëm më internuan në Macukull

By | January 22, 2016

Frederik Ndoci rrëfen të vërtetën e telefonatës me trafikantin

By | September 23, 2015