VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shinzo Abe

Kryeministri japonez synon përmirësimin e marrëdhënieve SHBA-Iran

By | June 13, 2019

Putini propozon papritur Traktat të Paqes me Japoninë

By | September 12, 2018

Gjermania dhe Japonia – në favor të tregut të lirë

By | March 20, 2017

Koreja Veriore lëshon katër raketa balistike

By | March 6, 2017

Trump: Jemi 100 përqind me Japoninë

By | February 12, 2017

Shinzo Abe dhe Barack Obama në Pearl Harbor

By | December 28, 2016

Kryeministri i Japonisë qëndron sot në Pearl Harbor

By | December 27, 2016

Kryeministri japonez s’do të kërkojë falje për Pearl Harbor

By | December 6, 2016

Abe së bashku me Obamën do e vizitojnë Pearl Harborin

By | December 5, 2016

Japonia shpreh indinjatë për vrasjen në Okinava

By | May 26, 2016