VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fernando Santos

Liga e Kombeve, Ronaldo në krye të Portugalisë për turneun final

By | May 23, 2019

Fernando Santosi, trajner i Portugalisë deri në vitin 2020

By | July 20, 2016

Fernando Santos: Ishim të qetë si pëllumbat dhe të mençur si gjarpërinjtë

By | July 11, 2016

Trajneri i Portugalisë do të ishte i lumtur nëse e mposht Francën pa meritë

By | July 10, 2016

Cristiano Ronaldo e udhëheq Portugalinë në EURO 2016

By | May 18, 2016