VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Teuta

Hektori Peçi, mjeku i Enverit: Rreth ngacmimit seksual të flasë Iliri dhe gruaja e tij, Teuta

By | December 17, 2017

Teuta ilire ndër 10 gratë më të fuqishme dhe më të frikshme të botës antike

By | March 9, 2017

Tetovë, mbahet festivali tradicional i këngës qytetare “Teuta”

By | November 18, 2016

Zbulim i madh në Mal të Zi: Gjenden pallatet ku kanë jetuar mbreti Bardhyl dhe Teuta

By | August 14, 2016

Fotografi e Ibrahim Rugovës me dy djemtë

By | May 25, 2016

Veseli: Ndihem krenar për veprën e ish presidentit Rugova

By | May 24, 2016

Shkëlqimi dhe rënia e Mbretëreshës Teuta – Nga MOIKOM ZEQO

By | March 18, 2016

Corriere della Sera: Shqipëria, aty ku studionte perandori August

By | August 31, 2015

DIKU NË BOTË – Poezi të zgjedhura nga ALI PODRIMJA (28 gusht 1942-21 korrik 2012)

By | July 22, 2015