VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Corriere della Sera

Më 5 mars 1876 u themelua gazeta e përditshme italiane Corriere della Sera

By | March 5, 2019

JOSCHKA FISCHER:“Kam shqetësime serioze edhe për Ballkanin…”

By | February 13, 2017

CORRIERE DELLA SERA, 31.12.1940 – “LA MORTE DI GIORGIO FISHTA” (Vdekja e Gjergj Fishtes)

By | December 31, 2016

Libri për Nënë Terezën, publikohet parathënia e Papa Françeskut

By | July 24, 2016

Corriere Della Sera: Ibrahim Rugova, ‘Gandi i Ballkanit’

By | June 5, 2016

Corriere della Sera – Dua Lipa: S’më pranuan në korin e shkollës se isha keq me mësime

By | March 7, 2016

Corriere Della Sera/ “Jeta në arrati e superpolicit Zagani:Edhe në Zvicër vrasësit po më kërkojnë – Në Shqipëri më duan të vdekur” (video)

By | October 26, 2015

Corriere della Sera, flet nga arratia Zagani: Vrasësit shqiptarë më duan të vdekur

By | October 25, 2015

Itali: De Biasi konsiderohet ndër trajnerët më të suksesshëm italianë në botë

By | October 19, 2015

Bie alibia – Dokumenti dhe faktet që fundosin Saimir Tahirin

By | September 13, 2015

Corriere della Sera: Shqipëria, aty ku studionte perandori August

By | August 31, 2015

Corriere della Sera: Shqipëria në vendet e rrezikuara nga terrorizmi

By | June 27, 2015

Corriere della Sera – Françesko Beketi, ricikluesi i lavdive të vjetra

By | June 15, 2015